Всеукраїнська виставка студентських організацій

13 березня 2015 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Всеукраїнська виставки-презентація студентських організацій у якій взяли участь 20 студентських організацій вищих навчальних закладів. Свою діяльність презентували профспілкові організації студентів та осередки молодіжних громадських організації. Учасники отримали дипломи за презентацію студентських організацій на виставці.
Студенти відвідали Шосту Міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти – 2015» організаторами якої є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Компанія «Виставковий Світ». На виставці були представлені 750 навчальних закладів з 22 регіонів України, а також заклади освіти та агенції Латвії, Литви, Швейцарії, Польщі, Чехії, Франції, Великобританії, Канади, Словаччини, Естонії, США та Молдови.
Профспілкові та молодіжні лідери, викладачі, студенти коледжів взяли участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Соціалізація особистості в процесі суспільно корисної діяльності». Відбулося обговорення проблем діяльності студентських організацій. Делегацію студентів коледжів Києва запросили відвідати з обміном досвідом Вінницький технічний коледж.

Add a Comment