Конференція «Студентське самоврядування: досвід, проблеми, перспективи»
|![](http://xn--d1acjtrgde.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_4048-1024x768.jpg)
14 березня 2019 року студенти та викладачі взяли участь у науково-практичній конференції «Студентське самоврядування: досвід, проблеми, перспективи» та обговорили проблеми створення позитивної атмосфери в групі, розвитку комунікативних, аналітичних,організаторських здібностей та лідерських якостей у студентів.
Серед доповідачів: Кучай О. В., д.пед.н., професор кафедри педагогіки; Удалова О. Ю., к.пед.н, доцент, старший науковий співробітник; Шевченко А. А., заступник директора з виховної роботи.
Велика подяка головам профкомів, студентам, викладачам за високий рівень організації конференції.
![](http://xn--d1acjtrgde.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_4032-1024x768.jpg)
![](http://xn--d1acjtrgde.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_4045-1024x768.jpg)
![](http://xn--d1acjtrgde.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_4037-1024x768.jpg)